Pim Laarmans

Pim Laarmans

Voorzitter

voorzitter@waterrecreatiedag.nl

Joey Tuinenburg

Joey Tuinenburg

Braderie

braderie@waterrecreatiedag.nl

Vacature Sponsoring

Vacature Sponsoring

Sponsoring

sponsoring@waterrecreatiedag.nl

Contact

Vul het formulier op deze pagina in en het Open Dag Waterrecreatie team neemt contact met je op.

Heb je vragen over een specifiek onderwerp, kijk dan in het overzicht wie je daarvoor kan benaderen.

* = verplicht

Joost van Leeuwen

Joost van Leeuwen

Penningmeester

penningmeester@waterrecreatiedag.nl

Leon Hanswijk

Leon Hanswijk

Batehofplein

batehofplein@waterrecreatiedag.nl

Jack Klijnstra

Jack Klijnstra

Secretaris

secretaris@waterrecreatiedag.nl

Vacature Operations

Vacature Operations

Operations

operations@waterrecreatiedag.nl

Wil je mee helpen?

Tijdens de Open Dag Waterrecreatie in Woubrugge is er ieder jaar weer ontzettend veel te doen. Hulp kunnen we daarom altijd gebruiken!

Wil je meehelpen, laat ons dat dan weten. Een dagdeel kan natuurlijk ook. Wil je meer doen of wil je ook je handen uit de mouwen kunnen steken bij de voorbereidingen? Klik dan op de knop hieronder en geef je wensen aan op het formulier.